خدمات آنالیز و ساخت و تولید مهامکس

پلتفرم مهامکس (Mahamax) با بهره گیری از متخصصین و کارشناسان پژوهشی، در راستای تعامل بیشتر با صنعتگران و محققین و همچنین تسهیل خدمات آزمایشگاهی و مشاوره‌ای، اقدام به ارائه خدمات آنالیز پیشرفته با همکاری مراکز معتبر پژوهشی و آزمایشگاه‌های عضو شبکه آزمایشگاهی نموده است. هدف این مجموعه فراهم نمودن دسترسی سریع، آسان و ارزان به خدمات آنالیز و مشخصه‌یابی مواد شیمیایی و استفاده از مشاوره‌های تخصصی در جهت ارتقاء کیفیت تحقیقات صنعتی، دانشگاهی و پژوهشی به منظور دست‌یابی به فناوری‌های جدید، انجام پژوهش‌های کاربردی، منظم و دارای برنامه می‌باشد.
mahamax
در واقع این پلتفرم با قرار گرفتن در میان مشتریان خدمات آنالیز و آزمایشگاه‌ها سعی بر این دارد تا طیف گسترده‌ای از خدمات را پوشش دهد از طرف دیگر با ارائه خدماتی مانند تحلیل نتایج، تعمیر و نگهداری تجهیزات مشخصه‌یابی، تهاتر خدمات، اجاره و فروش تجهیزات آزمایشگاهی کار کرده و غیره باعث تسهیل و افزایش کیفیت و همچنین ارزان شدن خدمات آنالیز در سطح کشور شود. یکی دیگر از خدمات این مجموعه ایجاد تعامل مناسب با دانشگاه‌های معتبر دنیا به منظور دریافت برخی از خدمات آنالیز که در داخل کشور با کمبود آنها مواجه هستیم و همچنین دریافت استاندارهای بین‌المللی و گواهینامه‌های معتبر، می‌باشد. برای مثال می‌توان به آنالیزهایی مانند HRTEM، XPS، Solid state NMR و غیره اشاره کرد. همچنین ایجاد تعامل مناسب با کشورهای همسایه مانند عراق، افغانستان، پاکستان برای ارائه خدمات آنالیز به آنها از دیگر خدماتی است که این مجموعه توانایی ارائه آن را دارد.
در این راستا این مجموعه آماده همکاری با کلیه آزمایشگاه‌ها و مراکزی است که دارای تجهیزات با کیفیت خدمات آنالیز و شناسایی مواد شیمیایی هستند و سعی دارد در آینده‌ای نزدیک شبکه آزمایشگاهی و مشخصه‌یابی گسترده‌ای را به منظور پوشش خدمات متنوع مورد نیاز مشتریان محترم و همچنین برطرف کردن نیازهای آزمایشگاه‌ها فراهم نماید.