درباره ما

شرکت توسعه مهندسی الماس‌واره دانش یک شرکت دانش بنیان فعال در زمینه تامین مواد شیمیایی، تجهیزات آزمایشگاهی و همچنین ارائه خدمات آزمایشگاهی می‌باشد. این شرکت با بهره‌مندی از یک تیم متخصص از اساتید و فارغ‌التحصیلان دکتری در رشته‌های مختلف، در دی ماه سال ۱۳۹۴ تاسیس شده است. رویکرد اصلی شرکت الماس‌واره دانش تامین و ارائه خدمات در بستر فناوری‌های نوین آنلاین می‌باشد. در همین راستا محصولات شرکت شامل یک فروشگاه اینترنتی بنام تمادکالا(tamadkala.com) و یک پلتفرم آنلاین ارائه خدمات آنالیز صنعتی و آزمایشگاهی بنام مهامکس (mahamax.com) است. در کنار آن محدوده وسیعی از خدمات نرم‌افزاری را نیز تحت برند تجاری دیزاتک(Dizatech) ارائه می‌کنیم.
تمادکالا جامع‌ترین فروشگاه اینترنتی در زمینه فروش مواد شیمیایی، تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی در ایران می‌باشد. علاوه بر فروشگاه اینترنتی، تماد کالا یک مارکت پلیس ارائه محصولات نیز می‌باشد، بدین صورت که فروشندگانی که امکان فروش محصولات خود بصورت آنلاین ندارند، می‌توانند از پنل های فروشگاه تمادکالا استفاده کنند و با توجه به جایگاه مناسب فروشگاه در موتورهای جستجو، محصولات خود را به‌ مشتریان عرضه کنند. ویژگی‌هایی نظیر تضمین اصالت کالا، ضمانت بازگشت بدون قید و شرط کالا تا ۷ روز، ارسال با شرایط پستی ویژه به سراسر ایران، قابلیت خرید مواد شیمیایی در مقادیر دلخواه وارائه محصولات با کیفیت از برندهای معتبر ایرانی و خارجی باعث منحصر به فرد شدن تمادکالا شده است.
مهامکس یک پلتفرم آنلاین در زمینه ارائه خدمات آنالیز و شناسایی مواد و ترکیبات شیمیایی می‌باشد. از زمان شروع به کار مهامکس، آزمایشگاه‌های زیادی با این مجموعه تفاهم‌نامه امضا کرده‌اند. مزیت به نمایش گذاشتن تجهیزات در پلتفرم مهامکس، پر کردن ظرفیت خالی، عدم مواجهه با تعداد زیادی از مشتریان، صدور فاکتور برای مشتریان و انجام بازاریابی دیجیتال از طرق مختلف می‌باشد. همچنین برای مشتریان مهامکس نیز مواردی مانند طیف گسترده خدمات، مشاوره‌های رایگان و تحلیل نتایج، از مزایای مهامکس محسوب می‌شود.
با توجه به تاکید شرکت مبنی بر ارائه خدمات آنلاین، از بدو تاسیس، همواره تیمی از برنامه‌نویسان با تخصص‌های مختلف در شرکت حضور داشته‌اند. با گذشت زمان و توسعه فعالیت‌ها، تیم IT شرکت الماس‌واره در سال ۱۳۹۹ از شرکت اصلی مستقل شده و با برند تجاری دیزاتک (Dizatech) مشغول ارائه خدمات است. دیزاتک علاوه بر توسعه و نگهداری زیرساخت نرم‌افزاری شرکت الماس‌واره پروژه‌های مختلفی در زمینه نرم‌افزارهای سازمانی، وب‌سایت‌، پرتال و فروشگاه‌های اینترنتی انجام داده و یا در دست اقدام دارد.