ارائه خدمات نرم‌افزاری دیزاتک

تمرکز اصلی شرکت الماس‌واره از روزهای آغازین فعالیت روی ارائه خدمات مدرن بوده است و از همین رو بستر اینترنت را برای ارائه خدمات انتخاب کردیم. ارائه خدمات به‌روز در فضای اینترنت ایجاب می‌کرد یک تیم حرفه‌ای با تخصص‌های مختلف در الماس‌واره حاضر باشد تا بتواند پاسخ‌گوی نیازهای مختلف توسعه زیرساخت یا ارائه پشتیبانی به مشتریان و مخاطبان شرکت باشد. این تیم به تدریج در کنار الماس‌واره رشد کرد و از سال ۱۳۹۹ به بعد با برند تجاری دیزاتک فعالیت می‌کند.
dizatech
دیزاتک این آمادگی را دارد تا با بررسی روال‌های اداری و کاری سازمان‌ها و مجموعه‌ها برای اتوماسیون، مستندسازی و یا تسهیل فرآیندها نرم‌افرازهای خاص طراحی، پیاده‌سازی و مستقر نمایند. ارائه پرتا‌ل‌های سازمانی جهت تجمیع و یکپارچه‌سازی فعالیت‌های سازمان‌ها و شرکت‌ها نیز یکی دیگر از خدمات دیزاتک است. در کنار آن تجربه چند سال فعالیت در فضای پویا و پرشتاب الماس‌واره این آمادگی را به دیزاتک داده است که در زمینه طراحی و راه اندازی و پشتیبانی وب‌سایت‌های فروشگاه و خدمات‌محور هم خدمات ارائه کند. یکی دیگر از خدماتی که دیزاتک به صورت تخصصی روی آن تمرکز دارد مبحث بهینه سازی برای موتورهای جستجو است.
به جز مواردی که در بالا به آن اشاره شد دیزاتک هم‌چنین مشغول توسعه چند محصول نیز هست. این محصولات در آینده نزدیک رونمایی خواهند شد و تمرکز آن‌ها عمدتا روی ارائه خدمات راهگشا به استارتاپ‌ها و کسب و کارهای مدرن است. دیزاتک هم‌چنین در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی هم فعالیت دارد. دوره‌های آموزشی دیزاتک عمدتا در حیطه زمینه‌های فعالیت شرکت هستند ولی به این موضوعات محدود نمی‌شوند. این دوره‌ها به صورت حضوری، مجازی و یا ویدیویی هستند و غالبا به صورت کارگاه یا دوره‌های عملی برگزار می‌شوند که در آن‌های روی ارتقای مهارت‌های شرکت‌کنندگان تاکید ویژه‌ای داریم.